agusia5Agnieszka Rogowska - założycielka szkoly

Szkoła Tańca El Fuego powstała w 2012 r. z inicjatywy Agnieszki Rogowskiej, która postanowiła podzielić się swoją pasja i miłością do tańca.

Prowadzimy zajęcia dla wszystkich grup wiekowych - zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci. Szkoła oferuje zajęcia m. in. z tańca użytkowego, towarzyskiego, batchaty, salsy, tańca brzucha oraz gimnastykę dla kobiet w ciąży. Dla narzeczonych czekają specjalne kursy przygotowujące do pierwszego tańca.

Nasza kadra instruktorska to doświadczeni tancerze i cierpliwi pedagodzy . Zajęcia w naszej szkole to nie tylko możliwość rozwijania tanecznych umiejętności, ale także wspólna zabawa i idealny relaks po całym dniu spędzonym w biurze lub szkole -dający możliwość spotkania nowych przyjaciół. El Fuego to miejsce gdzie spotykają się ludzie którzy kochają tańczyć, a naszą misją jest rozpalanie tej pasji!