1. Wykupienie karnetu lub pojedynczych zajęć jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu Szkoły Tańca „El Fuego”.

2. Zapisać się na kurs można telefonicznie pod numerem telefonu 66-88-466-95, osobiście w czasie prowadzonych zajęć, drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,poprzez formularz w kontakcie.

3. Uczestnik ma obowiązek uiścić opłatę za cały kurs najpóźniej w dniu rozpoczęcia kursu:
       a) gotówką w Szkole Tańca „El Fuego”,
       b) przelewem na dane dostępne na stronie internetowej Szkoły Tańca „El Fuego”. W takim wypadku Uczestnik jest zobowiązany do okazania potwierdzenia przelewu Instruktorowi przed zajęciami.

4.

5. Obowiązkiem Uczestnika jest poinformowanie Szkoły lub Instruktora, jeżeli z jakichkolwiek przyczyn nie może uczestniczyć w zajęciach.

6. W przypadku nieobecności na zajęciach z winy Kursanta Szkoła nie przewiduje się zwrotu opłaty. Po uzgodnieniu z Instruktorem jest możliwe ustalenie terminu odrobienia zajęć.

7.

8. Instruktor ma prawo poprosić o opuszczenie sali osób, które nie przestrzegają regulaminu, są pod wpływem alkoholu lub innych niedozwolonych środków odurzających lub ich zachowanie przeszkadza innym Uczestnikom kursu.

9.

10.

11.

12.

13.

14. Uczestnik kursu oświadcza, że jest świadomy własnego stanu zdrowia oraz kondycji fizycznej. Szkoła Tańca „El Fuego” nie odpowiada za kontuzje powstałe podczas zajęć. Uczestnik ma obowiązek poinformować Instruktora o przebytych urazach lub pogorszeniu stanu zdrowia.

15.

16. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem należy się kontaktować się z Agnieszką Rogowską.